Prawo pracy

foto

Normy i orientacyjny rozmiar

Normy i orientacyjny rozmiar czasu pracy kodeks pracy. Jest niemal pewne, że sprawa nowego kodeksu pracy – a o ile nawet nie formalnie całego kodeksu, to innowacyjnych standardowych ustaw – wróci do Sejmu z niemal 100-procentową pewnością wejścia w życie od 1 stycznia 2020 r. wróci zaraz po wyborach. Zmiany w kodeksie pracy przewidują miedzy.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-06-16
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Zobacz od kiedy mikropożyczka 5000 dla samozatrudnionych

Zobacz od kiedy mikropożyczka 5000 dla samozatrudnionych w związku z panującą epidemią koronawirusa państwo przygotowało pęk tarczy antykryzysowej, na skutek któremu przedsiębiorcy będą mogli zyskać m.in. dodatkowe środki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia aktywności gospodarczej. Środki te da wyraz obcy 5000 złotych na rzecz mikroprzedsiębiorców. Sprawdźmy, jakie warunki trzeba spełnić, żeby ją uzyskać, a zarówno w jaki.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-05-21
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

ile razy świadczenie postojowe w Tarcza antykryzysowa

ile razy świadczenie postojowe w Tarcza antykryzysowa przewiduje pomoc na rzecz samozatrudnionych. Zgodnie z jej zapisami w związku z przestojem spowodowanym epidemią koronawirusa samozatrudnieni mogą liczyć na świadczenie postojowe. Zapomoga ta wypłacana będzie poprzez ZUS. Czy każdy samozatrudniony otrzyma pomoc? W jakiej kwocie? Wyjaśniamy w artykule. Świadczenie postojowe na rzecz kogo? Do tej pory w.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-05-21
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

co sprawdza kontrola Kontrole PIP w czasie kryzysu 2020 sytuacja

co sprawdza kontrola Kontrole PIP w czasie kryzysu 2020 sytuacja zmienia funkcjonowanie firm, atoli wprowadza tak jak wiele przemian w funkcjonowaniu artykułów prawa pracy. Zapraszamy do udziału w webinarium Kontrole PIP w czasie kryzysu, podczas którego dowiedzą się Państwo w jaki sposób bezstresowo przejść kontrolę PIP, ze szczególnym uwzględnieniem kontroli PIP w związku z COVID-19. Skupimy się wyjątkowo na porozumieniach zawieranych.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-05-11
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

kto kontroluje Kontrole PIP w czasie kryzysu 2020

kto kontroluje Kontrole PIP w czasie kryzysu 2020 sytuacja zmienia działanie firm, natomiast wprowadza również wiele przemian w funkcjonowaniu kodeksów prawa pracy. Zapraszamy do udziału w webinarium Kontrole PIP w czasie kryzysu, podczas którego dowiedzą się Państwo jakże bezstresowo wyprzedzić kontrolę PIP, ze szczególnym uwzględnieniem kontroli PIP w związku z COVID-19.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-05-11
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

foto

Płaca minimalna 2020 niemcy i Delegowanie

Płaca minimalna 2020 niemcy i Delegowanie do Polski pracowników Leasing Pracowniczy opłacalność wynajmu cudzoziemców. Leasing pracowniczy jest jeszcze częściej stosowany poprzez firmy szukające oszczędności. W skrócie leasing pracowniczy polega na wdrożeniu przez pracownika pracy u innego pracodawcy poprzez okres ustalony w porozumieniu zawartym pomiędzy stronami. mln Cudzoziemców z początkiem w Polsce prawnie pracować.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-02-17
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

W dniu 1 stycznia 2019 r wchodzą w życie przepisy

W dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych również ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie posiadać moc prawną nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, w szczególności akt osobowych, również w postaci papierowej, jakim sposobem i elektronicznej. Nowy stan prawny pozwoli na elektronizację dokumentacji pracowniczej, czyli złamany zostanie pokaźny.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-02-11
Komentarze: 3

Zobacz więcej ...

foto

szkolenia dla kadrowych PPK to nowa

szkolenia dla kadrowych. PPK to nowa gatunek zbierania na emeryturę. Mają one zapewnić godne życie podczas jesieni życia. Zanim lecz zaczniemy posługiwać się z PPK pracodawcy muszą napełnić połączonych z tym formalności. Na szkoleniu dowiedzą się Państwo kogo mieści PPK oraz jaka jest procedura tworzenia PPK. Wszyscy zatrudniający pracowników i zleceniobiorców (w szczególności podmioty zatrudniające powyżej 250 pracowników).

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-01-30
Komentarze: 4

Zobacz więcej ...

foto

kto zatrudnia nauczyciela w dniu 1 stycznia 2019 r wchodzą

kto zatrudnia nauczyciela w dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie posiadać moc prawną nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, szczególnie akt osobowych, zarówno w postaci papierowej, w jaki sposób i elektronicznej.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2019-11-13
Komentarze: 3

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 program płacowy