PPK

foto

PPK 2020 jednostki budżetowe od kiedy obowiązkiem

PPK 2020 jednostki budżetowe od kiedy obowiązkiem wynikającym z ustawy o PPK, każdego pracodawcy, w tym jednostek sektora finansów publicznych, jest terminowe utworzenie PPK, rozumiane jako osiągnięcie wyboru instytucji finansowej zarządzającej PPK dodatkowo zawarcie umów składających się na PPK. Program szkolenia koncentruje się na przybliżeniu czynności jakie trzeba podjąć, żeby przygotować się także z sukcesem.

Kategoria: PPK
Dodany: 2020-02-21
Komentarze: 6

Zobacz więcej ...

foto

Od stycznia roku pracodawcy wypełniają nowy wzór

Od stycznia roku pracodawcy wypełniają nowy wzór świadectwa pracy. Ponadto od stycznia zlikwidowano kłopotliwy obowiązek wydawania świadectw pracy po miesiącach trwania umów terminowych. Świadectwo pracy wydajemy obecnie dopiero wtedy, jak przerwa pośród umowami (terminowymi lub bezterminowymi) jest dłuższa niż dni. Jednak są też przepisy.

Kategoria: PPK
Dodany: 2020-02-15
Komentarze: 2

Zobacz więcej ...

foto

Od stycznia roku pracodawcy wypełniają

Od stycznia roku pracodawcy wypełniają nowy zależność świadectwa pracy. Ponadto od stycznia zlikwidowano nieporęczny obowiązek wydawania świadectw pracy po miesiącach trwania umów terminowych. Świadectwo pracy wydajemy obecnie wówczas wtedy, jak przerwa pośród umowami (terminowymi lub bezterminowymi) jest dłuższa niż dni. Jednak są też przepisy przejściowe,.

Kategoria: PPK
Dodany: 2020-01-20
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 program płacowy