Dokumentacja pracownicza

foto

sposób przechowywania i zabezpieczania dokumentacji pracowniczej

sposób przechowywania i zabezpieczania dokumentacji pracowniczej w archiwach jest przedstawienie od strony praktycznej zagadnień połączonych z prowadzeniem dokumentacji pracowniczej, w tym elektronicznych akt osobowych. W szkoleniu wykorzystane zostaną najnowsze stanowiska Państwowej Inspekcji Pracy, Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych również orzecznictwo.

Kategoria: Dokumentacja pracownicza
Dodany: 2020-06-23
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

dokumentacja pracownicza w dobie koronawirusa pdf i sytuacja

dokumentacja pracownicza w dobie koronawirusa pdf i sytuacja kryzysowa powoduje wiele przemian i niepewności. W chwili obecnej zapewne borykają się Państwo z licznymi wyzwaniami, niemniej jednak również poszukują Państwo odpowiedzi na wiele pytań powiązanych z prowadzeniem dokumentacji pracowniczej. Zapraszamy do skorzystania z wideoszkolenia „Dokumentacja pracownicza w dobie koronawirusa”. Będzie to znakomita okazja, by otrzymać wiadomość w jaki.

Kategoria: Dokumentacja pracownicza
Dodany: 2020-05-11
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Zasady zmiany postaci dokumentacji pracowniczej z

Zasady zmiany postaci dokumentacji pracowniczej (z papierowej na elektroniczną i odwrotnie) w dniu 1 stycznia 2020 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych również ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie obowiązywać nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, szczególnie akt osobowych, zarówno w postaci papierowej,.

Kategoria: Dokumentacja pracownicza
Dodany: 2019-12-12
Komentarze: 2

Zobacz więcej ...

foto

Dokumenty kandydatów do pracy i pracowników

Dokumenty kandydatów do pracy i pracowników oświadczenia o niekaralności. Omówienie zasad opodatkowania osób samozatrudnionych. Ćwiczenia kalkulacje optymalnego delegowania pracowników od zatrudnienia po oddelegowanie. Zatrudnienie pracowników obywateli polskich i cudzoziemców w ramach swobody przepływu pracowników a delegowanie.

Kategoria: Dokumentacja pracownicza
Dodany: 2019-11-27
Komentarze: 2

Zobacz więcej ...

foto

W dokumentacja pracownicza rodo i dniu 1 stycznia 2019

W dokumentacja pracownicza rodo i dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie obowiązywać nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, w szczególności akt osobowych, również w postaci papierowej, jak i elektronicznej. Nowy stan prawny pozwoli na elektronizację dokumentacji pracowniczej,.

Kategoria: Dokumentacja pracownicza
Dodany: 2019-11-01
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

foto

W dokumentacja pracownicza przepisy i dniu 1 stycznia

W dokumentacja pracownicza przepisy i dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych dodatkowo ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie obowiązywać nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, szczególnie akt osobowych, także w postaci papierowej, jakim sposobem i elektronicznej. Nowy stan prawny pozwoli.

Kategoria: Dokumentacja pracownicza
Dodany: 2019-11-01
Komentarze: 5

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 program płacowy