Czas pracy

foto

kadry i płace jakie wykształcenie Pierwszego stycznia weszła

kadry i płace jakie wykształcenie Pierwszego stycznia weszła w życie Ustawa o Pracowniczych Planach Kapitałowych. Pomimo tego, że o PPK jest w mediach głośno, wciąż potrzeba merytorycznej, szczegółowej wiedzy odnośnie do ich wdrażania. Najwięksi pracodawcy będą musieli zmierzyć się z tym wyzwaniem wcześniej 1 lipca tego roku, a następni kolejno w sześciomiesięcznych odstępach. Przypominamy, że do grona osób podlegających.

Kategoria: Czas pracy
Dodany: 2020-06-15
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Zobacz od kiedy czas pracy w koronawirus

Zobacz od kiedy czas pracy w koronawirus - nowe rozporządzenie dotyczące dokumentacji pracowniczej, które obowiązuje od 01 stycznia 2019 r. wprowadza przemiany w zakresie sposobu prowadzenia i przechowywania dokumentacji m.in. z zakresu czasu pracy. Dokumentację taką powinno się konstruować osobno dla każdego pracownika.

Kategoria: Czas pracy
Dodany: 2020-06-10
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Zobacz po jakim czasie pracy przysługuje urlop nowe

Zobacz po jakim czasie pracy przysługuje urlop - nowe rozporządzenie dotyczące dokumentacji pracowniczej, które obowiązuje od 01 stycznia 2019 r. wprowadza przemiany w obszarze sposobu prowadzenia i przechowywania dokumentacji m.in. z obszaru czasu pracy. Dokumentację taką wypada kreować samodzielnie na rzecz każdego pracownika - w formie tradycyjnej lub elektronicznej. Do śmiałych wymogów należy dostosować wygląd podstawowego dokumentu z tego obszaru, czyli ewidencję.

Kategoria: Czas pracy
Dodany: 2020-05-27
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

foto

Koronawirus a Wady i zalety 12 miesięcznych

Koronawirus a Wady i zalety 12 miesięcznych okresów rozliczeniowych i czas pracy to przede wszystkim dokonywanie optymalnych wyborów. Odpowiedziana organizacja przygotowująca się do planowania, ewidencjonowania i rozliczania czasu pracy powinna spełniać wyborów mając na uwadze istota szczególnie charakter wykonywanej rzez pracownika pracy.

Kategoria: Czas pracy
Dodany: 2020-05-11
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Treść procedur antymobbingowych

Treść procedur antymobbingowych. W języku angielskim mob oznacza napadać na kogoś, nagabywać, atakować. Definicja mobbingu mówi o działaniach, jakie mają miejsce w dłuższej perspektywie czasu o charakterze powtarzającym się, jakich celem jest wyrządzenie psychicznego i nieraz fizycznego bólu. Nakierowany jest w szeregu przypadków na jedną osobę, jakkolwiek może również tyczyć się grupy ludzi. Z roku na rok problem jest jeszcze bardziej poważny, a liczba pozwów trafiających na.

Kategoria: Czas pracy
Dodany: 2020-04-30
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Delegacje podróże służbowe 2020 Podróże służbowe wszechstronne

Delegacje podróże służbowe 2020 Podróże służbowe wszechstronne zadania prawa pracy zapoznanie uczestników z zasadami rozliczania delegacji krajowych i zagranicznych. W trakcie artykułu zostanie przedstawione aktualne orzecznictwo sądowe dodatkowo interpretacje organów podatkowych, jakim sposobem dodatkowo rozbieżności w stosowaniu artykułów dotyczących podróży służbowych poprzez organy piszczałkowe podatkowe, sądy i podatników.

Kategoria: Czas pracy
Dodany: 2020-02-21
Komentarze: 3

Zobacz więcej ...

foto

Zatrudnienie pozapracownicze wykonywanie

Zatrudnienie pozapracownicze wykonywanie innej pracy zarobkowej. listopada upłynie perfekcyjny limit zatrudnienia pracownika na umowę czasową. Optymalne Delegowanie pracowników z Polski i do Polski. Duża zakres z Polski delegowanych zostało ok tys. osób - czyli proc. wszystkich w UE. Najwięcej pracowników z Polski pracuje w sektorze budowlanym, przemyśle, edukacji,.

Kategoria: Czas pracy
Dodany: 2020-01-18
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

foto

Osoby uprawnione do korzystania z funduszu

Osoby uprawnione do korzystania z funduszu. Metoda zaliczenia – omówienie przykładów. Polskie firmy delegują do pracy za granicą przeszło tys. najwięcej w UE pracowników, z czego około tyś. podmiotów wysyła do innych państw z okładem osób. Polscy pracownicy wykonują usługi głównie w branży budowlanej, transportowej także usługach opieki ponad osobami starszymi. Warto lecz wiedzieć, kiedy świadczenie pracy poza granicami Polski wypada uznać za oddelegowanie. listopada upłynie najlepszy.

Kategoria: Czas pracy
Dodany: 2020-01-17
Komentarze: 3

Zobacz więcej ...

foto

rozliczenie delegacji zagranicznej

rozliczenie delegacji zagranicznej druk. Pracownicy migrujący: Delegowanie, skierowanie, wysłanie za granicę. Duża zakres : W 2016 i 2017 r. z Polski delegowanych zostało ok 430 tys. osób - czyli 22,3 proc. wszystkich w UE. Najwięcej pracowników z Polski pracuje w sektorze budowlanym - 46,7 proc., przemyśle – 16,6 proc., edukacji, ochronie zdrowia i zajęciach socjalnych 13,9 proc. Usługa świadczona w.

Kategoria: Czas pracy
Dodany: 2019-11-06
Komentarze: 2

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 program płacowy