Budownictwo

foto

Usługi budowlane globalny budżet

Usługi budowlane globalny budżet kosztów na usługi budowlane zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć m. in.: w jaki sposób ująć kontrakty długoterminowe w rachunkowości przedsiębiorstw? Jakie są sposoby wyceny i ujęcia w sprawozdaniu finansowym przychodów i kosztów połączonych z realizacją kontraktów długoterminowych? Jak opisać cechy charakterystyczne.

Kategoria: Budownictwo
Dodany: 2020-06-04
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

warunki techniczne i budowlane 2020 dla budynków

warunki techniczne i budowlane 2020 dla budynków i ich usytuowania i Organizacja systemu budżetowania w obszarze realizacji kontraktów budowlanych. Podstawowym celem artykułu jest przedstawienie istoty budżetów kontraktów budowlanych i ich wykorzystaniu w zarządzaniu przedsiębiorstwami budowlano-montażowymi. Artykuł religijny problematyce tworzenia i wykorzystania.

Kategoria: Budownictwo
Dodany: 2020-02-18
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

foto

Proces inwestycyjny z zastosowaniem specustaw

Proces inwestycyjny z zastosowaniem specustaw. W publikacji internetowej Inwestycje budowlane znajdziecie Państwo zanalizowane :- pojęcie inwestycji budowlanych,- prawa i obowiązki uczestników procesu inwestycyjnego,- kolejne fazy postępowania,- nowe regulacje umowne. W czwartym zaktualizowanym wydaniu omówiono dokładnie tematykę procesu inwestycyjnego. Pozycja bibliograficzna w sposób wszechstronny i wyczerpujący.

Kategoria: Budownictwo
Dodany: 2019-11-07
Komentarze: 2

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 program płacowy