Audyt

foto

Audyt i kontrola zarządcza wg ustawy o finansach

Audyt i kontrola zarządcza wg ustawy o finansach publicznych cel artykułu o kontroli zarządczej jest przedstawienie prawnych uwarunkowań funkcjonowania systemu kontroli zarządczej dodatkowo praktycznych rozwiązań, możliwych do zastosowania w każdej jednostce budżetowej. W trakcie artykułu o kontroli zarządczej poruszone zostaną kwestie wchodzące w zakres kontroli zarządczej, standardy i cele kontroli zarządczej. Jak tak jak który.

Kategoria: Audyt
Dodany: 2020-06-04
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Controlling jak audytor powinien rozmawiać podczas

Controlling - jak audytor powinien rozmawiać podczas zadań audytowych audyt ma ukazać słuchaczom korzyści wynikające z funkcjonowania systemów controllingowych, jak także przedstawić alternatywne koncepcje podejścia do obszaru kosztowego przedsiębiorstwa. Ma także za finis nauczyć słuchaczy praktycznego posługiwania się kluczowymi czynnikami sukcesu (KCS) również kluczowymi wskaźnikami.

Kategoria: Audyt
Dodany: 2020-06-03
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Audyt zamówień i kto udziela zamówienia

Audyt zamówień i kto udziela zamówienia publicznego i elektroniczna forma prowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego - przygotowanie, przebieg, problemy praktyczne, opinie UZP i orzecznictwo KIO. Od kilku miesięcy stosujemy w praktyce uregulowania dotyczące elektronicznej formy prowadzenia postępowania.

Kategoria: Audyt
Dodany: 2020-05-25
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

kontrola zarządcza w finansach publicznych Audyt systemu

kontrola zarządcza w finansach publicznych. Audyt systemu budżetowania i controllingu przedsiębiorstwa. Artykuł prowadzony będzie w formie warsztatu. Uczestnicy zajęć będą konstruować koncepcję wdrożenia systemu budżetowania w przedsiębiorstwie. Uzupełnieniem warsztatu będą wykłady dotyczące poszczególnych elementów wdrożenia systemu controllingu w przedsiębiorstwie. Wdrażanie controllingu w przedsiębiorstwie. Artykuł poświęcone jest wdrożeniu oraz funkcjonowaniu systemu budżetowania.

Kategoria: Audyt
Dodany: 2019-11-11
Komentarze: 2

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 program płacowy